Ako nosiť zvieracie vzory

Jak nosit zvířecí vzory v roce 2020?

Zvířecí vzory jsou módním trendem, který milujete nebo nesnášíte. Nic mezitím neexistuje. Je pravdou, že zvířecí vzory si získaly množství svých odpůrců kvůli svému nerozumnému kombinování. Jsou krásné, elegantní, nadčasové a trendy – ale jen v případě, že s nimi opravdu umíte pracovat. Často se říká, že jeden zvířecí prvek v outfitu pohodlně stačí. A mezi nejoblíbenější kousky, na kterých se zvířecí vzory objevují, jsou jednoznačně boty. Ikonická značka Laura Biagiotti dokazuje, že i v roce 2020 jsou zvířecí vzory stále trendy a zaslouží si pozornost. Na jaké kousky vsadit a jak nosit zvířecí vzory?

Tenisky si získávají oblibu a stylovou pozornost

Kdo by nemiloval tenisky? Pohodlné kousky, které si můžeme užít během dní s lenivou náladou nebo během chvil aktivního odpočinku. Letos se v kolekci Laura Biagiotti nacházejí právě tenisky se zvířecími vzory. Jsou nepřehlédnutelné, stylové, a přesto stále pohodlné.

Výhodou zvířecích vzorů v dnešní době je jednoznačně fakt, že původ materiálů nespočívá v nutnosti zabíjet ohrožené druhy zvířat. Dokážeme získat stylové kousky cruelty-free cestou. Je opravdu skvělé, že si to uvědomuje stále více známých značek. Nechceme zničenou přírodu. Chceme životní prostředí, ve kterém si můžeme užívat život naplno. 

Podzimní a zimní kousky v ničem nezaostávají

Zvířecí vzory se letos projeví kromě tenisek i na mokasínech a zimních modelech bot. Značka Laura Biagiotti staví na nadčasových modelech, které jsou okořeněné trendy zvířecími vzory. Elegantní podzimní a zimní modely Vám pomohou dodat do Vašich kombinací na chladnější dny správnou dávku módních trendů i nové kontrasty a podněty. Neváhejte se pustit do experimentování a objevte zcela nový rozměr zvířecích vzorů.

A ve kterém kouscích Laura Biagiotti zaručeně zazáříte?