Tenisky Laura Biagiotti – Styl a kvalita pro každou příležitost.

Vítejte v exkluzivní kolekci dámských tenisek od italské značky Laura Biagiotti. Tato kolekce spojuje moderní design, pohodlí a prvotřídní kvalitu. Naším cílem je nabídnout vám tenisky, které nejen zvýrazní váš styl, ale také vám poskytnou pohodlí v každé situaci.

Naše dámské tenisky Laura Biagiotti propojují styl a funkčnost. Bez ohledu na to, zda hledáte tenisky na volný čas nebo toužíte po elegantním vzhledu s platformovou podrážkou, v naší kolekci naleznete modely tenisek, které splní vaše očekávání.

Laura Biagiotti je synonymem kvality, luxusu a vkusu, což se odráží i v naší nabídce tenisek. Každý pár je lehký a nese jemný dotek elegance a kvality, zdůrazňující váš krok každým krůčkem. Naše dámské tenisky nejsou jen obuví, jsou projevem vašeho osobního stylu.

Klade se zvláštní důraz na detaily a kvalitu, neboť chápeme, že kvalitní tenisky jsou základem pro pohodlný den. Naším záměrem je, abyste se v těchto teniskách cítili pohodlně a sebevědomě, a to nejen při speciálních příležitostech, ale také v běžných volnočasových aktivitách.

Vyberte si z naší široké nabídky tenisek Laura Biagiotti a dopřejte si tenisky, které se stanou nedílnou součástí vašeho šatníku. Jsme pevně přesvědčeni, že tyto tenisky dodají vašemu životu styl, kvalitu a sebevědomí, které si zasloužíte.

2 570 

Tenisky Laura Biagiotti

Tenisky Laura Biagiotti W Micro Navy

2 570 
2 450 
2 570 

Tenisky Laura Biagiotti

Tenisky Laura Biagiotti W Micro Black

2 570 
-30%
% OFF

Tenisky Laura Biagiotti

Tenisky Laura Biagiotti Calf White

1 590 
-21%
% OFF

Tenisky Laura Biagiotti

Tenisky Laura Biagiotti White Black

1 700 
-30%
% OFF
1 590 
-30%
% OFF
TOP
1 590 
-30%
% OFF
1 590 
-21%
% OFF
1 700 
-11%
% OFF

Tenisky Laura Biagiotti

Tenisky Laura Biagiotti Logato Brown

2 280