Ako nosiť workery, Jak nosit workery

Jak nosit workery třikrát jinak

Už dávno neplatí, že každé boty můžeme zařadit jen do jednoho stylu. Lodičky už nejsou jen společenskou obuví a rovněž i oblíbené workery se rozhodly vykročit ze své komfortní zóny. Dnes je můžeme objevit v celém spektru zajímavých outfitů – jsou vhodnou možností do sportovně laděných outfitů, ale skvěle si rozumí i s elegantními kombinacemi. Potřebujete poradit, jak nosit workery a vyčarovat krásné outfity, které oceníte během volného času i do práce? V tom případě jste na správné adrese. Dnes jsme pro vás připravili hned několik užitečných rad, které vám pomohou najít tu správnou cestu.

Ako nosiť workery

Workery s džínami i kalhotami jsou vždy sázkou na jistotu

Začínáte s workery a chcete vsadit na ověřenou kombinaci, která vás nezradí? Džíny úzkého střihu vám pomohou nechat workery dokonale vyniknout. Mimořádně oblíbené jsou i kombinace s úzkými kalhotami koženého vzhledu nebo s lesklými legínami. Chcete-li svůj celkový vzhled zjemnit, vsaďte na top s volány, který vnese romantický nádech.

Workery s sebou přinášejí náznak pohodlnosti a stylu. Už nejsou jen o běžném klasickém provedení, i když má klasika stále své kouzlo. Přezky a aplikace vám pomohou dotáhnout výsledný efekt do požadovaného konce. Pokud k workerům a kalhotám úzkého střihu zvolíte sako a halenku, mohou se stát skvělou volbou i do kanceláře. Pracovní outfit můžete doplnit kabelkou nebo elegantním koženkovým batohem, který si s workery velmi dobře rozumí. 

Ako nosiť workery

Silné stránky kombinace workerů a kalhot:

  • Ověřená kombinace, se kterou nikdy nemůžete udělat krok vedle
  • Sáhnout po nich můžete během každého chladného dne, kdy toužíte po pohodlí a stylovosti zároveň
  • Perfektně se dokáží vyjímat v elegantně laděném i sportovním outfitu 

Elegance v podání krajkových šatů

Masivní boty, které evokují uvolněný styl, v kombinaci s éterickými krajkovými šaty? Proč ne. Workery si perfektně rozumí s jemnými kousky. Krajka i volány s nimi působí v perfektním kontrastu. Pokud zvolíte jemné šaty nebo sukni v kombinaci s workery a koženou bundou, získáte nadčasový outfit, ve kterém každý kousek dokáže velmi dobře fungovat. Krajka a volány, které působí étericky a romanticky, jsou okořeněné přítomností workerů. Právě díky nim získáte outfit, který nikdo nemůže označit jako nudný.

Ako nosiť workery

Pokud nepatříte mezi fanoušky klasických lodiček a snažíte se ke svým běžným outfitům hledat pohodlnější možnosti, vsadit na workery se rozhodně vyplatí. Jak nosit workery k šatům (nebo sukni)? Zvolte i zajímavé punčochy – vzory a barvy vám rozhodně pomohou experimentovat a vykročit ze své komfortní zóny. 

Silné stránky kombinace workerů a krajkových šatů:

  • Workery okoření éterické šaty a pozvednou je na novou úroveň
  • Představují pohodlnou kombinaci i do práce
  • S workery se nikdy nemusíte obávat nepohodlí, jsou možností komfortu, i když toužíte zazářit v krajkové romantice

Šortky objeví své místo i mimo letní outfity 

Myslíte, že šortky jsou jen čistě letní záležitostí? Byla by obrovská škoda uzavřít jejich potenciál jen do letního šatníku. Koženkové šortky nebo kombinace šortek a sukně v kombinaci se silnějšími punčochami najdou své místo i v zimním šatníku. Pokud do hry zapojíte i vzory a delší kabát, můžete ve spolupráci s workery získat pohodlí i styl najednou. Při kombinování se šortkami vsaďte na vyšší workery, které doladí celkový dojem.

Silné stránky workerů a šortek:

  • Neobvyklá kombinace, která zaujme na první pohled
  • S pomocí punčoch můžete svůj outfit okořenit a dodat nové vzory, které působí nevšedně
  • S volbou koženkových šortek a bílé halenky získáte outfit vhodný do práce