Jak kombinovat: 1 sandály a 3 outfity

Znáte ten pocit, když si koupíte nové boty. Nejraději byste je nosili stále. Většinou je však obouváte podle příležitosti. Boty, které nosíte do práce si jen zřídka obujete na večerní procházku a naopak. Chceme vám ukázat, že to nemusí být pravidlo. Jedny boty budou působit s odlišnými outfity úplně jinak. Stačí se nebát kombinovat. Upozorňujeme, že to jde nejlépe s pohodlnými botami, jako jsou naše Laura Biagiotti 🙂

Vybrali jsme oblíbené Béžové sandály s oblázkovými kvítky a nakombinovali jsme je k různým příležitostem. Jsou jemné a elegantní. Na první pohled vhodné na společenské události, ale nemusí tomu být jen tak. Vypadají skvěle ke každému outfitu, ale vždyť posuďte samy.

Outfity jsme kombinovali se stylovými kousky z obchodu Moda Luxus. Všimněte si také kabelky Laura Biagiotti, která jsou v našem e-shopu novinkou!

1. Do práce

Outfity v neutrálních tónech jsou dnes in. Pokud v běžném pracovním dnu vsadíte na kombinaci černé, bílé a béžové, určitě nic nezkazíte. Jemné detaily, jako jsou kamínky na sandálkách, vám zaručeně dodají šmrnc.

2. Letní procházka

Večerní procházky patří k létu. Nezáleží, zda jste doma nebo na dovolené. V jednoduchých šatech, v sandálech a klobouku budete vypadat skvěle vždy! Přidejte originální, kontrastní kabelku a zaručeně zazáříte.

3. Běžný den v riflích

Mnoho žen nemá ve zvyku nosit sandály k riflím. Většinou sáhnou po teniskách, které sice vypadají skvěle, ale jemné sandálky vám dodají na ženskosti. Kabelka v podobném odstínu, jako jsou sandálky, je vždy volba na jistotu. Mimochodem, tato kabelka ozvláštní svými zlatými odlesky nejeden outfit. 

Přesvědčili jsme vás, že se vyplatí kombinovat? Vyberte si z naší široké nabídky jedinečných a pohodlných sandálů Laura Biagiotti, začněte kombinovat a označujte nás na Facebooku alebo Instagramu.